„Dźwięki Wiosny”- koncert.

16 kwietnia 2024r. Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. J. S. Bacha w Grajewie zorganizowała koncert pt.: „Dźwięki Wiosny”, na który zaprosiła dzieci 6-letnie  z naszego przedszkola. Wydarzenie to odbywa się od wielu lat i ma na celu przybliżenie dzieciom specyfiki szkoły muzycznej. W koncercie wzięli udział uczniowie PSM I stopnia w Grajewie, wśród których rozpoznaliśmy wychowanków naszej placówki. Przedszkolaki poznały instrumenty muzyczne (fortepian, skrzypce, wiolonczela, akordeon, saksofon, trąbka, flet, klarnet), posłuchały ich brzmienia oraz dowiedziały się wielu ciekawostek i informacji. Koncert uświetniony był zabawami integracyjnymi oraz konkursami, w których dzieci otrzymały słodkie upominki. Przedszkolakom bardzo podobały się występy młodych muzyków.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie.