Olimpiada Przedszkolaka !

7 września 2022 r. dzieci z naszego przedszkola,  wspólnie z kolegami z innych grajewskich placówek, wzięły udział w olimpiadzie sportowej, zorganizowanej przez Miasto Grajewo oraz MOSIR w Grajewie na Boisku Piłkarskim im. Majora Jerzego Matulanisa.

Najmłodsi sportowcy brali udział w kilkudziesięciu konkurencjach przygotowanych na płycie stadionu pod nadzorem organizatorów i rodziców.

Oficjalnego otwarcia dziecięcej imprezy sportowej dokonał Burmistrz Grajewa Dariusz Latarowski -  przywitał maluchy, ich rodziny i wychowawców. Po zapaleniu znicza olimpijskiego dzieci rozpoczęły zmagania sportowe.

Wielkie emocje nie opuszczały zawodników, rodziców i organizatorów. Impreza przebiegła w miłej i przyjaznej atmosferze. Mali sportowcy wykazali się ogromnymi umiejętnościami fizycznymi i dużym zaangażowaniem. Każdy olimpijczyk został nagrodzony medalem i dyplomem oraz słodkim smakołykiem.

Brawo,  dla wszystkich….