POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA - „NASI ABSOLWENCI 2022”

22 czerwca 2022r. w naszym przedszkolu odbyła się Uroczystość Pożegnania Starszaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.

W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli też rodzice. Sześciolatki zakończyły  pierwszy etap edukacji i wkrótce będą uczniami. Z tej okazji wspólnie ze swoimi wychowawczyniami przygotowały uroczyste pożegnanie kolegów, pań i personelu przedszkola. Starszaki, które po wakacjach idą do szkoły, dostojnie w biretach żegnały przedszkole, a młodsze dzieci pożegnały swoich starszych kolegów i koleżanki. Wszystkie dzieci prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytowały  wiersze, śpiewały  piosenki , w których chciały podziękować za wspólnie spędzony czas oraz  pięknie zatańczyły walca i układ z kwiatami do muzyki Chopina. Promocją do szkoły był dyplom ukończenia przedszkola, pamiątkowa książka i album ze zdjęciami absolwentów. Panie wychowawczynie z panią dyrektor, gratulując i wręczając nagrody, życzyły dzieciom powodzenia, by wykorzystały wiadomości i umiejętności zdobyte w przedszkolu i wzbogacały je w szkole.  Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz grupy i udzielali się bezinteresownie. Rodzice w podziękowaniu otrzymali dyplomy z rąk pani dyrektor.

Na koniec przedstawicielki Rady Rodziców w imieniu dzieci i rodziców złożyły podziękowania za opiekę, cierpliwość, serce i ogromny trud włożony w edukację małych podopiecznych.

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.  Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu :-)

Zachęcamy do obejrzenia prezentacji multimedialnej .

oraz filmiku