Konkurs recytatorski.

14 czerwca w naszym przedszkolu odbył się konkurs pt.: „Recytujemy wierszyki”. Celem konkursu było rozwijanie zdolności recytatorskich: mowy i dykcji, popularyzowanie poezji dziecięcej,  zachęcanie do występów na scenie, przełamywanie nieśmiałości, a także rozbudzanie wśród dzieci ambicji i woli współzawodnictwa.  Wszyscy uczestnicy konkursu za piękną recytację i udział otrzymali gromkie brawa, pamiątkowe dyplomy i nagrody – książki.

Dzieciom serdecznie gratulujemy, a rodzicom dziękujemy za tak piękne przygotowanie.

Oto nasi laureaci:

I  miejsce: Zosia Zalewska i Karol Gardocki

II miejsce: Szymon Łempicki, Wojtek Godlewski, Nikola Dąbrowska, Kacper Suchocki

III miejsce: Julia Kozłowska, Lena Dziergowska, Bruno Modzelewski, Hania Suchocka, Filip Gutowski, Kacper Rożyński

Wyróżnieni zostali: Malwinka Dąbrowska, Kornel Dobrydnio, Rozalka Ołdakowska, Piotr Ołdakowski, Witek Żukowski, Szymon Sobolewski

Życzymy dalszych sukcesów