Palma wielkanocna.

W tym roku sześciolatki przygotowały tradycyjne palemki wielkanocne z pasków kolorowego papieru, krepiny i piórek, którymi mogą udekorować swój pokój. Przypominają one o bliskości świąt i wielkiej radości i nadziei jakie daje nam Zmartwychwstanie Jezusa. Te kolorowe palemki stają się teraz symbolem naszej jedności, mimo że każdy z nas będzie przeżywał święta tylko z najbliższą rodziną. Zajęcie rozpoczęło się od zapoznania dzieci z tradycją robienia palm i ich rodzajami  w różnych regionach Polski w oparciu o filmik edukacyjny. Następnie pod czujnym okiem nauczycielki dzieci z zapałem wykonywały prace. Zajęcie wywołało radość i uśmiech każdego dziecka, że potrafi samo wykonać ciekawą pracę.