Organizacja.

-  Nasze przedszkole mieści się w Grajewie na osiedlu Południe przy ulicy Krasickiego 2.

-  Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 16:00.

-  Dzieci przebywają w godzinach zadeklarowanych przy zapisach dziecka do przedszkola.

-  Przedszkole jest placówką 4-oddziałową na 88 miejsc z całodziennym wyżywieniem .

-  Informacje dotyczące pracy przedszkola umieszczane są na tablicach ogłoszeniowych w przedszkolu na holu, przy salach poszczególnych grup, a także na stronie internetowej placówki.

Bardzo ważne jest przyprowadzanie dzieci w zadeklarowanych godzinach najpóźniej do godz. 8.00 - pozwala to zaplanować właściwą organizację pracy nauczycieli i personelu, a także żywienia na dany dzień.